ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014-2015 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ||
1-10 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | XXXXXXXXXXXXXXX | 11/10/2014 | |||
2-9 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 4 | 3 | 13:00 | |
3-8 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 4 | 0 | 13:00 | |
4-7 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 4 | 1 | 13:00 | |
5-6 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 4 | 1 | 13:00 | |
10-6 | XXXXXXXXXXXXXXX | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 11/10/2014 | |||
7-5 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 0 | 4 | 16:00 | |
8-4 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 0 | 4 | 16:00 | |
9-3 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 2 | 4 | 16:00 | |
1-2 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 4 | 3 | 16:00 | |
2-10 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | XXXXXXXXXXXXXXX | 12/10/2014 | |||
3-1 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 4 | 0 | 10:00 | |
4-9 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 4 | 1 | 10:00 | |
5-8 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 4 | 0 | 10:00 | |
6-7 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 0 | 4 | 10:00 | |
10-7 | XXXXXXXXXXXXXXX | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 15/11/2014 | |||
8-6 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 13:00 | |||
9-5 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 13:00 | |||
1-4 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 13:00 | |||
2-3 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 13:00 | |||
3-10 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | XXXXXXXXXXXXXXX | 15/11/2014 | |||
4-2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 16:00 | |||
5-1 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 16:00 | |||
6-9 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 16:00 | |||
7-8 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 16:00 | |||
10-8 | XXXXXXXXXXXXXXX | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 16/11/2014 | |||
9-7 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 10:00 | |||
1-6 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 10:00 | |||
2-5 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 10:00 | |||
3-4 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 14:00 | |||
4-10 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | XXXXXXXXXXXXXXX | 13/12/2014 | |||
5-3 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 13:00 | |||
6-2 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 13:00 | |||
7-1 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 13:00 | |||
8-9 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 13:00 | |||
10-9 | XXXXXXXXXXXXXXX | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 13/12/2014 | |||
1-8 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 16:00 | |||
2-7 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 16:00 | |||
3-6 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 16:00 | |||
4-5 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 16:00 | |||
5-10 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | XXXXXXXXXXXXXXX | 14/12/2014 | |||
6-4 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 10:00 | |||
7-3 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 10:00 | |||
8-2 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 10:00 | |||
9-1 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 10:00 | |||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | |||
10-1 | XXXXXXXXXXXXXXX | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 24/1/2015 | |||
9-2 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 13:00 | |||
8-3 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 13:00 | |||
7-4 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 13:00 | |||
6-5 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 13:00 | |||
6-10 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | XXXXXXXXXXXXXXX | 24/1/2015 | |||
5-7 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 16:00 | |||
4-8 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 16:00 | |||
3-9 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 16:00 | |||
2-1 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 16:00 | |||
10-2 | XXXXXXXXXXXXXXX | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 25/1/2015 | |||
1-3 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 10:00 | |||
9-4 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 10:00 | |||
8-5 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 10:00 | |||
7-6 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 10:00 | |||
7-10 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | XXXXXXXXXXXXXXX | 7/2/2015 | |||
6-8 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 13:00 | |||
5-9 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 13:00 | |||
4-1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 13:00 | |||
3-2 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 13:00 | |||
10-3 | XXXXXXXXXXXXXXX | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 7/2/2015 | |||
2-4 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 16:00 | |||
1-5 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 16:00 | |||
9-6 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 16:00 | |||
8-7 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 16:00 | |||
8-10 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | XXXXXXXXXXXXXXX | 8/2/2015 | |||
7-9 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 10:00 | |||
6-1 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 10:00 | |||
5-2 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 10:00 | |||
4-3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 14:00 | |||
10-4 | XXXXXXXXXXXXXXX | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 21/3/2015 | |||
3-5 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 16:00 | |||
2-6 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 16:00 | |||
1-7 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 16:00 | |||
9-8 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 16:00 | |||
9-10 | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | XXXXXXXXXXXXXXX | 21/3/2015 | |||
8-1 | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 19:00 | |||
7-2 | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | 19:00 | |||
6-3 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | 19:00 | |||
5-4 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 19:00 | |||
10-5 | XXXXXXXXXXXXXXX | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 22/3/2015 | |||
4-6 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛ. ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ | 13:00 | |||
3-7 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑ | ΑΘΛ.ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ | 16:00 | |||
2-8 | Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ | ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ | 16:00 | |||
1-9 | ΓΥΜΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ | 16:00 |